';

Nejnovější příspěvěk

Japonsko

Najdete nás

Pados s.r.o.
kancelář: Severní 274, Jinočany
sídlo: Muchova 9, Praha 6

Informace

IČ: 26134004
DIČ: CZ26134004

Společnost je zapsána u OR vedeného Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 73186

Bankovní spojení: Raiffeisen Bank
Číslo účtu: 2347941001/5500

VIP TRAVEL

S námi máte jistotu
Dovolená na míru

Nechcete se zabývat plánováním cesty, nemáte na to čas nebo se Vám prostě nechce?

Poradíme a připravíme možnosti destinací podle vašich přání a doporučíme dle našich zkušeností.

Dopřát si luxus soukromého cestování je nezapomenutelný zážitek – vybereme pro vás perličky z destinací po celém světě, dostaneme vás na místa, které sami běžně nenajdete a necháme vás zapomenout na starosti všedních dní.

Luxusem je také jistota, že jste v nejlepších rukách – máme neustále vaši cestu pod kontrolou a jsme stále na telefonu pro případ nenadálých skutečností, vše řešíme obratem. A vy si jen užíváte!

Dovolenou na objednávku připravujeme pro páry, jednotlivce, skupiny přátel, zájmové skupiny či rodiny s dětmi.

Výsledkem bude exkluzivně zpracovaný itinerář vaši dovolené na míru včetně zajištění veškerých souvisejících služeb – map, kontaktů, GPS lokací apod. Zajistíme vám letenky, vízové služby, ubytování, pronájem auta, vstupy, průvodce po dobu celé dovolené nebo průvodce místní. Vybavíme vás veškerými potřebnými materiály a od začátku do konce plánování se vám bude věnovat osobní konzultant.

Připravíme pro vás zajímavá setkání i aktivity na které se budete těšit!

Projeďte se po písečných dunách v jeepech, vyspěte se pod hvězdnou oblohou, najděte zbytky meteoritů v poušti, nenechte se okrást opicemi, vyšlápněte si na horu za úsvitu, jeďte nočním vlakem a kochejte se východem slunce, zahřejte se v teplých pramenech nebo u praskajícího ohně, nechte se unést neskonalým výhledem ze sopky, sjeďte řeku na raftu, nakrmte rejnoka přímo na břehu bílé pláže, přenocujte na lodi, doplavte si na upuštěný ostrov…

Cestování bez hranic