';

Nejnovější příspěvěk

Japonsko

Najdete nás

Pados s.r.o.
kancelář: Severní 274, Jinočany
sídlo: Muchova 9, Praha 6

Informace

IČ: 26134004
DIČ: CZ26134004

Společnost je zapsána u OR vedeného Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 73186

Bankovní spojení: Raiffeisen Bank
Číslo účtu: 2347941001/5500

INCENTIVA & EVENTY

Teambuildingy
Inspirace a zážitky

Nabídněte svým zaměstnancům či obchodním partnerům unikátní a nezapomenutelné chvíle, na které se budou těšit. Vybereme takvou destinaci, která poskytne nejen jedinečné zážitky, jež se dají zažít jen jednou v životě, ale také momenty, které budou inspirací po celý další život. Celý svět je destinací!

Incentivní turistika je kreativní a jedinečná forma odměny, která dokáže výjimečně nastartovat pracovní výkon, motivaci, obětavost a celkově pozvednout morálku zaměstnanců a utužit vztahy s obchodními partnery. Je jedinečnou možností, jak ohromit a nadchnout pro práci, povzbudit loajalitu – díky tomu se zaměstnanci budou cítit více v práci ceněni. Tím docílíte celkově vyššího výsledku a zlepšení vztahů na pracovišti.

Díky našim dlouhodobým zkušenostem z destinací po celém světě dokážeme připravit a realizovat do detailu vypracované incentivní cesty a různé druhy eventů s hladkým průběhem.

Velký důraz klademe na kreativní zpracování a vytvoření unikátních programů přesně na míru. Každý itinerář přizpůsobujeme dané skupině a její zkušenosti s eventy – plánujeme dlouhodobě, tedy abychom i za 10 let mohli přinést něco nového a nezapomenutelného, gradujeme postupně.

Myslíme na každý detail, dokážeme odhadnout problematické situace a vyhnout se jim předem. Nabízíme zážitky na úžasných přírodních místech, vzrušující možnosti aktivit, profesionální konferenční servis, vynikající hotely, prestižní restaurace stejně jako úchvatnou historii a kulturu dané země. Pro skupinu zajistíme vhodného průvodce s odbornými znalostmi, který dokáže porozumět významu a důležitosti incentivní akce.

Na přání také zajistíme další individuální služby např. profesionální filmové zpracování celého průběhu cesty včetně DVD či upomínkové předměty pro jednotlivé účastníky, galavečeře v místních restauracích s kulinářskými specialitami dané země apod.

Nechte se překvapit!